foto_05.jpg
kosciolyTowarzystwo Przyjaciół KUL, Ośrodek Badań nad Polonią i Duszpasterstwem Polonijnym KUL i Instytut Historii Sztuki UKSW zapraszają na sesję naukową.
Konferencja podsumowująca realizację projektu Parafie i kościoły polskie w USA. Inwentaryzacja źródłowa i fotograficzna "Polish cathedrals" (część I) odbędzie się 8 grudnia 2017 r., o godz. 11.00 na terenie kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23, Warszawa, sala 201 (II piętro)

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa fotografii Norberta Piwowarczyka "Kościoły polskie w Chicago"

Informacje o projekcie: http://www.ihs.uksw.edu.pl/node/441

Po konferencji (około godz. 13.00) Fundacja Świętokrzyska Góry Historii oraz Instytut Historii Sztuki UKSW zapraszają na wystawę "Cmentarze tarnopolszyzny" podsumowującą tegoroczne prace dokumentacyjne na terenie dawnego Powiatu Tarnoplskiego

Informacje o projekcie: http://cmentarzetarnopolskie.sztuka.edu.pl

Obydwa projekty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Ochrona dziedzictwa kulturowego za granicą 2017".

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje