foto_08.jpg
GDPR Zapraszamy na konferencję naukową Polskie Forum e-Liderów Kościoła katolickiego, organizowaną 22 marca przez Wydział Prawa i Administracji oraz Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne.

Konferencja została pomyślana jako dyskusja w gronie wybitnych specjalistów nad aktualnymi wyzwaniami związanymi z reformą systemu ochrony danych osobowych dokonywaną przez Unię Europejską, w obliczu których stoją przedstawiciele Kościoła katolickiego w Polsce. Celem konferencji będzie zatem dokonanie przeglądu postanowień unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które mają istotny wpływ na przetwarzanie danych osobowych m.in. w parafiach, kuriach diecezjalnych, zgromadzeniach zakonnych, czy sądach biskupich. Ponadto zorganizowane Forum z pewnością będzie sprzyjać lepszemu przygotowaniu osób zaangażowanych w działalność Kościoła do stawianych przed nimi wymogów prawnych w tym względzie.

Więcej informacji

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje