foto_08.jpg
Przezroczysto w kulturze1W dn. 12-13 kwietnia w Auli Jana Pawła II na kampusie Dewajtis odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Naukowa w cyklu Interdyscyplinarne Kategorie Kulturoznawstwa, pt. Przezroczystość w kulturze.

Konferencja organizowana jest przez Zakład Poetyki Intersemiotycznej i Komparatystyki Mediów Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW, pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora UKSW ks. prof. Stanisława Dziekońskiego.

Podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji z tego cyklu, zaprezentowane zostaną referaty dotyczące wielu dziedzin nauk i sztuki, tym razem: malarstwa, psychologii percepcji, filozofii, architektury, poetyki i historii literatury, językoznawstwa, dziennikarstwa, teatru, filmu, fotografii, grafiki, techniki cyfrowej, nowych mediów.

Konferencji towarzyszy wystawa malarstwa dr hab. Arkadiusza Karapudy z warszawskiej ASP.

P r o g r a m   k o n f e r e n c j i: 

12 kwietnia 2018 r.

13 kwietnia 2018 r.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje