foto_05.jpg
10 latInstytut Archeologii zaprasza 15 czerwca na konferencję pt. Tradycja i Nowoczesność, podczas której zaprezentowany zostanie przekrój badań i osiągnięcia pracowników Instytutu.

Konferencja zorganizowana jest z okazji 10 lat istnienia Instytutu Archeologii na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych. Obrady otworzy JM Rektor UKSW ks. prof. Stanisław Dziekoński. Następnie w przedwojenny świat archeologii chrześcijańskiej wprowadzi uczestników prof. Stefan Karol Kozłowski. Dorobek kierunku archeologii na Akademii Teologii Katolickiej przedstawi dr Tadeusz Gołgowski. Dekadę działania Instytutu Archeologii UKSW podsumuje jego dyrektor prof. Zbigniew Kobyliński.

Logo ArcheoPo przerwie pracownicy naukowi Instytutu wygłoszą referaty prezentujące wyniki najważniejszych badań prowadzonych w trzech katedrach Instytutu Archeologii.  Konferencji bedzie towarzyszyć sesja posterowa prezentująca prace dyplomowe studentów oraz rozprawy doktorskie powstające w Instytucie.                                                                                                                   

P R O G R A M

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje