prawoMiędzynarodowa konferencja "Prawa człowieka: ewaluacja i kierunki rozwoju" odbędzie się w dniach 3-4 lipca w auli Jana Pawła II na kampusie UKSW przy ul. Dewajtis 5.

Konferencję zorganizowano z okazji 70. rocznicy uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i 25. rocznicy przystąpienia Polski do Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

Organizatorzy: Instytut Politologii UKSW, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Uniwersytet Warszawski oraz International Centre on Law, Life, Faith and Family

Patronat honorowy: Minister Spraw Zagranicznych.

Szczegółowy program - pobierz

Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 lipca (do godz. 12.00).