foto_05.jpg
SRODOWISKOASWIAT„Wpływ zmian klimatu na prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej” - to temat międzynarodowej konferencji, współorganizowanej przez UKSW.

W dniach 29 -30 października w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Wóycickiego 1/3 odbędzie się konferencja, poświęcona zmianom klimatycznym oraz ich oddziaływaniu na prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Więcej informacji: http://klimada2.ios.gov.pl/konferencja-naukowa-2018/

Program konferencji: images/konferencje/Agenda_Konferencji.pdf

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje