SRODOWISKOASWIAT„Wpływ zmian klimatu na prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej” - to temat międzynarodowej konferencji, współorganizowanej przez UKSW.

W dniach 29 -30 października w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Wóycickiego 1/3 odbędzie się konferencja, poświęcona zmianom klimatycznym oraz ich oddziaływaniu na prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Więcej informacji: http://klimada2.ios.gov.pl/konferencja-naukowa-2018/

Program konferencji: images/konferencje/Agenda_Konferencji.pdf