studenci_podstrony_4.jpg
koncert minMiędzynarodowe Centrum Dialogu Międzykulturowego i Międzyreligijnego UKSW zaprasza na koncert, który odbędzie się 16 maja w Auli Jana Pawła II na kampusie przy ul. Dewajtis. Rozpoczęcie o godz. 19.00.

Koncert wykona Międzypokoleniowy Klub Piosenki STAYNIA wraz z Kapelą.

Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy to amatorski zespół stworzony dla czystej przyjemności śpiewania, złożony z entuzjastów w każdym wieku. Grupa ma w repertuarze tradycyjne piosenki wielu kultur, w tym również polskie. Zespół nie jest klasycznym chórem jes to grupa, która nawiązuje do zapomnianej tradycji wspólnego śpiewania i dzięki temu tworzy zintegrowaną wielopokoleniową społeczność, otwartą na muzykę i na wspólne spędzanie czasu.

Grupa regularnie koncertuje w Warszawie i na Mazowszu, często w towarzystwie muzyków z zespołów Bum Bum Orkestar i Czessband. W historii zespołu zapisały się już występy na Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Konferencji Filantropijnej Europejskiego Forum Fundacji w Centrum Kreatywności Targowa, Festiwalu Strefa Ciszy w Muzeum Łazienki Królewskie, Festiwalu w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle, Festiwalu Muzyki Wielopokoleniowej “Pępek”, koncertach rodzinnych w Filharmonii Narodowej, wystawie Tori Wrånes “Handmade Acoustics” w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, na Nocy Świętojańskiej w Łochowie oraz koncerty w SPATiFie, Śnie Pszczoły i DZiKu. (źródło: www.staynia.pl)

Plakat - pobierz

Wstęp wolny.

koncert foto

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube