studenci_podstrony_5.jpg
JPII minWSE UKSW we współpracy z Ave Maria School of Law (USA) organizuje konferencję poświęconą znaczeniu dziedzictwa myśli Jana Pawła II nt. prawa naturalnego dla koncepcji międzynarodowych praw człowieka. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 maja, na kampusie Wóycickiego.

Wśród klikudziesięciu prelegentów z całego świata swój udział potwierdzili m.in. Kardynał Willem Jacobus Eijk, William Saunders (Professor and Director of the Center for Human Rights, The Catholic University of America), Steve Mosher (President of Population Research Institute, USA) czy Adrian Vermuele (Ralph S. Tyler, Jr. Professor of Constitutional Law, Harvard Law School).

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym. Stacjonarnie na kampusie Wóycickiego w Auli Schumana. Rozpoczęcie 18 maja o godz. 9.00.

Program - pobierz

Więcej informacji na stronie

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube