studenci_podstrony_5.jpg
JPII minWSE UKSW we współpracy z Ave Maria School of Law (USA) organizuje konferencję poświęconą znaczeniu dziedzictwa myśli Jana Pawła II nt. prawa naturalnego dla koncepcji międzynarodowych praw człowieka. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 maja, na kampusie Wóycickiego.

Wśród klikudziesięciu prelegentów z całego świata swój udział potwierdzili m.in. Kardynał Willem Jacobus Eijk, William Saunders (Professor and Director of the Center for Human Rights, The Catholic University of America), Steve Mosher (President of Population Research Institute, USA) czy Adrian Vermuele (Ralph S. Tyler, Jr. Professor of Constitutional Law, Harvard Law School).

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym. Stacjonarnie na kampusie Wóycickiego w Auli Schumana. Rozpoczęcie 18 maja o godz. 9.00.

Program - pobierz

Więcej informacji na stronie

 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje