studenci_podstrony_2.jpg
Plakat minWydział Studiów nad Rodziną UKSW we współpracy z Instytutem Papieża Jana Pawła II oraz Katolicką Szkołą Podstawową nr 109 organizuje spotkanie plenerowe.

Piknik odbędzie się 21 maja na terenie kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3 w godz. 9.00 - 14.00.

Impreza ma na celu promocję instytucji rodziny oraz wartości rodzinnych i służy uczczeniu kończącego się Roku Rodziny „Amoris Laetitia”. Rozpocznie się mszą świętą w intencji rodzin.

Planowane są występy wokalno-instrumentalnego zespołu studenckiego oraz chóru szkolnego, animacje, gry i zabawy plenerowe dla dzieci, kiermasz ciast na cele charytatywne oraz inne atrakcje. Organizatorzy mają nadzieję na udaną wspólną zabawę, mającą na celu promocję UKSW i WSR oraz zacieśnienie związków uczelni z otoczeniem społecznym, integrację różnych środowisk i przedstawicieli zaangażowanych instytucji pod hasłem rodziny i związanych z nią wartości.

Więcej informacje na stronie: https://wsr.uksw.edu.pl/node/1246


plakat piknik 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje