studenci_podstrony_2.jpg
Plakat minWydział Studiów nad Rodziną UKSW we współpracy z Instytutem Papieża Jana Pawła II oraz Katolicką Szkołą Podstawową nr 109 organizuje spotkanie plenerowe.

Piknik odbędzie się 21 maja na terenie kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3 w godz. 9.00 - 14.00.

Impreza ma na celu promocję instytucji rodziny oraz wartości rodzinnych i służy uczczeniu kończącego się Roku Rodziny „Amoris Laetitia”. Rozpocznie się mszą świętą w intencji rodzin.

Planowane są występy wokalno-instrumentalnego zespołu studenckiego oraz chóru szkolnego, animacje, gry i zabawy plenerowe dla dzieci, kiermasz ciast na cele charytatywne oraz inne atrakcje. Organizatorzy mają nadzieję na udaną wspólną zabawę, mającą na celu promocję UKSW i WSR oraz zacieśnienie związków uczelni z otoczeniem społecznym, integrację różnych środowisk i przedstawicieli zaangażowanych instytucji pod hasłem rodziny i związanych z nią wartości.

Więcej informacje na stronie: https://wsr.uksw.edu.pl/node/1246

plakat piknik

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube