foto_08.jpg
AD3Zapraszamy do uczestnictwa w VII Konferencji Młodych Naukowców pt. Edukacja medialna 2.0. Gościem specjalnym konferencji będzie prof. dr hab. Tomasz Goban-Klas.

9 grudnia 2015 r. zaplanowano wieczorne warsztaty metodyczne, a 10 grudnia br. głównie obrady z udziałem zaproszonego prelegenta oraz sesje panelowe. W konferencji weźmie udział 36 prelegentów z 12 uczelni w Polsce. Problematyka konferencji koncentruje się wokół współczesnego stanu edukacji medialnej i nowych form rozwoju tej dyscypliny, zarówno jeśli chodzi o wykorzystanie narzędzi dydaktycznych, jak i nowy kontekst społeczno-kulturowy wychowania do mediów.

Organizatorem konferencji jest Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Program - pobierz

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje