foto_07.jpg
ezoteryzmOgólnopolskie seminarium naukowe z cyklu Kultury i Religie odbędzie się 2 grudnia br. na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, s. 327. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Katedra Studiów Porównawczych UJ, Instytut Socjologii UKSW oraz Polskie Stowarzyszenie Badań nad Zachodnim Ezoteryzemm zapraszają na ogólnopolskie seminarium naukowe pt. „Ezoteryzm w kulturze zachodniej. Ezoteryzm w nowoczesności”, poświęcone ezoteryzmowi w  jego powiązaniach ze sztuką, filozofią, religią, nauką w epoce nowoczesności. Poszukujemy odpowiedzi na pytania o jego społeczne konfiguracje w kulturze, w ruchach religijnych, dyskursach filozofii, formach uprawiania sztuki, w inspiracjach, także w wynikach nowoczesnej nauki. Obecność owych fenomenów będziemy identyfikować w polskim społeczeństwie i na świecie.

Pobierz program

Pobierz plakat

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje