foto_07.jpg
lazienki1Instytut Socjologii UKSW zaprasza na konferencję pt. „Kultura instytucjonalna, kultura pozainstytucjonalna. Wymiary uczestnictwa”, która odbędzie się 28 listopada br. przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, s. 327.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki autorskiego badania socjologicznego uczestników tegorocznej edycji Nocy Muzeów. Dotyczą one partycypacji respondentów w kulturze, ich motywacji oraz oczekiwań względem tego fenomenu. Przedstawiają także sylwetkę społeczno-kulturową osób biorących udział w tym wydarzeniu, jak i ich zaangażowanie w kulturę spontaniczną. Zrealizowane badania zostały przeprowadzone pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Sławomira H. Zaręby, Dziekana Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych na próbie 1100 respondentów.

Pobierz plakat

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje