foto_11.jpg
plakat 2VII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa z cyklu "Wokół Rodziny" odbędzie się 1 grudnia br. w sali 225 na kampusie przy ul. Dewajtis 5. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Program - pobierz

Plakat - pobierz

Konferencja ma charakter cykliczny i stanowi interdyscyplinarne forum wymiany myśli na temat rodziny. Od 2012 roku do tej pory zorganizowano sześć konferencji, dotyczących m.in. takich zagadnień jak przygotowanie do małżeństwa, miejsce kobiety i mężczyzny w świecie i Kościele, wychowanie chrześcijańskie, początek życia człowieka.

Organizatorzy:

Koło Naukowe Teologii Pastoralnej
Katedra Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych WT UKSW w Warszawie
Katedra Prakseologii Pastoralnej i Organizacji Duszpasterstw WT UKSW w Warszawie

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje