foto_11.jpg
konferencja 1x3WPiA UKSW zaprasza na konferencję "Polska dyplomacja i nauka prawa w staraniach o pokój w XX w.", która odbedzie się w dniach 3-4 kwietnia 2017 r.

Konferencja będzie poświęcona staraniom polskiej dyplomacji oraz nauk prawnych o utrzymanie pokoju w Europie i na świecie w XX w. Polskie władze oraz prawnicy podejmowali w tym czasie szereg inicjatyw zmierzających do zapewnienia trudnej do wypracowania stabilizacji w stosunkach międzypaństwowych oraz między innymi kodyfikacji międzynarodowego prawa karnego.

Celem konferencji jest podjęcie tej problematyki, wciąż aktualnej w obliczu bieżących wydarzeń na arenie międzynarodowej, z punktu widzenia najnowszych badań nad dziejami dyplomacji polskiej i światowej, a także z perspektywy nauki prawa.

Konferencja jest skierowana do historyków, prawników oraz politologów, a także do studentów i doktorantów (prawa, stosunków międzynarodowych, historii, politologii).

Szczegóły wkrótce.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje