foto_11.jpg
monety1Seminarium inaugurujące cykl odbędzie się 11 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji UKSW, w godz. 13.00-15.30

PROGRAM WYDARZENIA:

1. Otwarcie seminarium i całego cyklu - prof. Uniwersytetu Opolskiego dr hab. Dariusz Szostek

2. Wystąpienie “Sektor bankowy w Polsce – wczoraj, dziś i jutro” - Prezes Krzysztof Pietraszkiewicz (Związek Banków Polskich)

3. Wykład wprowadzający “Polskie banki od 1989 roku” - dr Lech Kurkliński (ALTERUM/Warszawski Instytut Bankowości)

4. Wystąpienie “Otoczenie prawne bankowości w ostatnim ćwierćwieczu” - Prof. nadzw. dr hab. Piotr Zapadka (UKSW)

5. Debata “Polski system bankowy – szanse, wyzwania, zagrożenia” – Moderator: prof. UO dr hab. Dariusz Szostek. Uczestnicy: Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes banku komercyjnego, Prezes Banku Spółdzielczego w Płońsku - Teresa Kudlicka, Prof. nadzw. dr hab. Piotr Zapadka (UKSW)

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST  BEZPŁATNY


CERTYFIKAT SZKOŁY BANKOWOŚCI I FINANSÓW!

Osoby, które zarejestrują się do programu poprzez swoją Uczelnię bądź przez stronę www.wykladnia.pl i będą uczestniczyć (na żywo lub online) we wszystkich odsłonach „Szkoły Bankowości i Finansów” będą mogły otrzymać certyfikat (po zaliczeniu testu dostępnego na stronie wydawnictwa). Istnieje możliwość użyskania certyfikatu także przez osoby, które nie będą obecne w trakcie wykładów, ani nie będą oglądały transmisji na żywo. Wydawnictwo zaoferuje dla zarejestrowanych uczestników multibooki z pełnym zapisem wszystkich części programu.


IDEA PROJEKTU

Wiedza ekonomiczna jest niezbędna dla sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie. Osoby w różnym wieku, wykonujące różne zawody, różniące się miejscem zamieszkania są klientami banków i instytucji ekonomicznych. Wiedza dotycząca funkcjonowania rynku, oferty produktów bankowych czy powszechnych mechanizmów ekonomicznych jest niezbędna dla podejmowania świadomych wyborów i decyzji. Idea upowszechniania wiedzy ekonomicznej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi dydaktycznych leży u podstaw wspólnego Projektu Edukacji Ekonomicznej Multimedialnego Wydawnictwa Naukowego „Wykładnia” oraz Warszawskiego Instytutu Bankowości.

Twórcom projektu zależy nie tylko na kreowaniu atrakcyjnych informacji, ale na rzeczywistym kształtowaniu wiedzy poprzez bliski kontakt odbiorców ze specjalistami. Projekt zakłada zorganizowanie 8-10 spotkań naukowych realizowanych w formie multimedialnych warsztatów w rożnych jednostkach naukowych i ekonomicznych. Warsztaty te będą równolegle transmitowane do pozostałych jednostek biorących udział w projekcie. Wszystkie spotkania będą także rejestrowane, a następnie zostaną opracowane w formie multimedialnej publikacji, tzw. multiBooka (połączenie nagrań filmowych z tekstem).

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje