foto_06.jpg
konferencja 1x3Wydział Teologiczny UKSW i Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego zapraszają na wykład prof. Thomasa Gaunta z Centrum Badań Apostolskich przy Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie.

gauntWykład "Wyzwania duszpasterskie Kościoła katolickiego z perspektywy amerykańskiej" odbędzie się 18 maja, w godz. 8.00-9.30 w sali 225, na kampusie przy ul. Dewajtis 5.

Będzie to okazja do zapoznania się z wynikami badań Kościoła katolickiego prowadzonymi w Stanach Zjednoczonych.

o. Thomas Gaunt jest specjalistą od planowania duszpasterskiego. Studiował w St. Louis i Chicago. Pracował również jako wychowawca w jezuickich strukturach. Przez dziesięć lat był dyrektorem badań i planowania w diecezji Charlotte. Autor publikacji z zakresu funkcjonowania parafii, działalności charytatywnej oraz komunikacji. Obecnie jest dyrektorem Centrum Badań Apostolskich przy Uniwersytecie Georgetown.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje