foto_08.jpg
konf.MasiUKSW oraz Włoski Instytut Kultury zapraszają na sympozjum dotyczące twórczości Franco Fortiniego, które odbędzie się w dniach 19-20 maja na kampusie przy ul. Dewajtis 5.

Podczas konferencji zostaną omówione wielorakie aspekty twórczości Fortiniego, jego warsztat, reminiscencje literackie obecne w jego pracach, powiązania z poezją polską.

W dniu 19 maja, na zakończenie obrad, w hołdzie Franco Fortiniemu, zostaną wykonane jego piosenki i odczytane jego wiersze przez studentów laboratorium prowadzonego na UKSW przez Angelę Ottone i Alessandra Borroniego ze spcejalnym udziałem aktorki Karoliny Porcari. Odczytane zostaną również wiersze uczestnika sympozjum, włoskiego poety Fabio Scotto.

Miejsce konferencji: Aula Jana Pawła II, ul. Dewajtis 5

Szczegółowy program - pobierz

Plakat A0 ostateczny

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje