foto_08.jpg
telewizjKatolicka Telewizja Internetowa to nowa specjalność naukowa na Wydziale Teologicznym.

To oferta na miarę naszych czasów, dzięki której studenci będą realizować swoje pasje i spełniać marzenia przy tworzeniu nowych mediów w swoim środowisku lokalnym i nie tylko, gdyż żyjemy w Globalnej Wiosce.

5 x W
o Katolickiej Telewizji Internetowej

WHO
Kto?
Wydział Teologiczny UKSW, Katedra Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych

WHAT
Co?
Kierunek dla fascynatów dziennikarstwa i mediów oraz teologii. To pierwsze studia teologiczne dla specjalistów w obszarze katolickiej telewizji internetowej. Oferta dla maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych poznawaniem tajników tworzenia i funkcjonowania TV Internetowej.

WHERE
Gdzie?
Warszawa, ul. Dewajtis 5

WHEN
Kiedy?
Studia magisterskie ruszają od października 2017 roku.

WHY
Dlaczego?
Chrześcijanie muszą być profesjonalnie i praktycznie przygotowani do realizacji misji ewangelizacyjnej poprzez nowoczesne środki komunikacji, w tym lokalne i środowiskowe telewizje. To przyszłość mediów. Wiedza, a przede wszystkim praktyka i doświadczenie medialne - tylko to zapewnia skuteczną obecność w świecie mediów elektronicznych.

Studenci nauczą się łączyć wartości chrześcijańskie z praktyką medialną. Pod kierunkiem wybitnych specjalistów, za pomocą profesjonalnego sprzętu telewizyjnego będą zdobywać doświadczenie medialne w studio telewizyjnym i w terenie. To studia z dużą dozą ćwiczeń i działań praktycznych.

Ilość miejsc ograniczona!

KONTAKT
Marlena Kałużyńska-Tyburska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 794 692 468
Strona - http://ktvi.uksw.edu.pl/

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje