foto_05.jpg
denken MSą jeszcze miejsca na konwersatorium w języku niemieckim poświęconym nieznanym w Polsce stanowiskom filozofii międzykulturowej.

Konwersatorium "Interkulturalitaet und Philosophie" to szansa na pogłębienie znajomości języka i zapoznanie się z najnowszymi problemami kultury i filozofii, zwłaszcza w niemieckim środowisku naukowym. Uczestnicy konwersatorium będą analizować badania i twórczość m.in. Franza Martina Wimmera, Raula Fornet-Betancourta, Rama Adhar Malla, Elmara Holensteina.

Konwersatorium prowadzi prof. UKSW Anna Czajko-Cunico. Zajęcia odbywają się na Wydziale Nauk Humanistycznych, w kampusie Dewajtis.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje