foto_07.jpg
social theory MW dniach 23 października -  3 listopada odbędzie się na naszym Uniwersytecie cykl wykładów i zajęć warsztatowych pt. Social Theory of Media.

Filipa1 Zajęcia prowadzić będzie profesor Filipa Gonçalves Subtil z ESCS (School of Communication and Media Studies, Lisbon)  socjolożka, medioznawczyni, redaktor naczelna czasopisma „Comunicação Pública” („Komunikacja Społeczna”).

Przedmiot ten kierowany jest do osób zainteresowanych problematyką teorii komunikacji społecznej oraz teorii nowych mediów. Jako przedmiot ogólnouniwersytecki polecany jest zwłaszcza studentom studiów doktoranckich oraz magisterskich wszystkich wydziałów naszej Alma Mater. Ponadto program ten dedykowany jest wizytującym naszą uczelnię studentom programu Erasmus (Read information in English).

Nie wyklucza to możliwości uczestnictwa studentów I stopnia przy spełnieniu wymogów określanych programem zajęć (zapraszamy chętnych na pierwsze zajęcia). Zaliczenie przedmiotu równoznaczne jest z uzyskaniem 5 punktów ECTS. Limit miejsc: 35.

Szersze informacje o przedmiocie wraz ze szczegółowym opisem pod linkiem:
https://usosweb.uksw.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/przedmioty/pokazPrzedmiot&kod=WH-R-SocialTheo

Organizatorzy wizyty:
Wydział Nauk Humanistycznych UKSW / Santander Mobility Found

Koordynator wizyty: dr Piotr Dejneka

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje