foto_07.jpg
social theory MZapraszamy na spotkanie z agencją reklamową Social Tigers specjalizującą się w promocji poprzez kanały mediów społecznościowych, które odbędzie się 24 listopada w godz. 13:30-15:00 w sali 231 AM (ul. Wóycickiego 1/3).

Ze spotkania dowiecie się:

  • Dlaczego warto promować się w social mediach?
  • Jak zdobyć pierwszą pracę w branży?
  • Jak przebijać się przez kolejne etapy kariery?
  • Czego spodziewać się po pracy w "socialu"?
  • Praca w branży – freelancer, mała agencja, korporacjach?
  • Jakie są poszukiwane przez firmy kompetencje?

Spotkanie poprowadzi Franciszek Bazyli Georgiew – założyciel i właściciel Social Tigers

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie "Tigers" a w treści podając swoje imię, nazwisko, kierunek studiów

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje