foto_05.jpg
rekolekcje minZachęceni słowami z Apokalipsy „Duch i Oblubienica, mówią: przyjdź”, daliśmy zaprosić się na trzy dni (11-13 grudnia do Auli Schumana na UKSW), by  poznawać tajemnicę relacji Ducha Świętego i Maryi. Rekolekcje prowadził ks. Dominik Chmielewski, salezjanin, który 5 lat temu założył wspólnotę Miriam.

DSC 0415To właśnie członkowie tej wspólnoty współtworzą Duszpasterstwo Akademickiej UKSW oraz współtworzą Diakonię muzyczną, która swoim śpiewem, graniem i zaangażowaniem służyła podczas rekolekcji.

Słowa, które wygłosił ks. Dominik były dla nas świadectwem umiłowania Maryi i zachętą do życia blisko Niej.  Te trzy dni mogą być dla nas inspiracją do życia w łączności z Maryją, która jest Kecharitomene, czyli pełną łaski od samego poczęcia.

Zapraszając Maryję do naszego serca, zapraszamy również Ducha Świętego, który jest fundamentem naszej osobistej relacji z Bogiem.

Z całego serca dziękujmy za obecność i wspólną modlitwę.

 

Duszpasterstwo Akademickie UKSW

DSC 0515  DSC 0404  DSC 0495

Więcej zdjęć w galerii

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje