strZakład Antropologii Biologicznej UKSW oraz Zakład Stomatologii Dziecięcej WUM wspólnie organizują badania z obszaru profilaktyki przeciw-próchnicowej.
Badania koncentrują się na wpływie fluoru na zmiany próchnicowe.

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO BADAŃ!!!!

Przeprowadzana badania będą obejmować:

• przegląd stanu zdrowia jamy ustnej,
  • aplikację żelu fluorkowego (Żel elmex® z aminofluorkami),
  • pobranie próbek śliny oraz krwi po zastosowaniu żelu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniach proszone są o kontakt mailowy na adres współ-kierownika badań dr hab. Jacka Tomczyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w badaniu jest dobrowolny i bezpłatny.