Suwalki MPrezydent Suwałk ogłosił konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem.

Adresatami konkursu są przede wszystkim młodzi suwalczanie, ale również wszyscy studenci uczelni wyższych. Należy tylko napisać pracę dyplomową o tematyce ściśle związanej z Suwałkami, w szczególności na temat: gospodarka i rozwój, ekonomia i finanse, edukacja, sport, ochrona środowiska, kultura, turystyka, problematyka społeczna i promocja miasta.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody w trzech kategoriach:

za najlepszą pracę doktorską – nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł
za najlepszą pracę magisterską – nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł
za najlepszą pracę licencjacką – nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł

Prace należy zgłaszać do 28 lutego br. do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki. Więcej informacji w Biurze Prezydenta Miasta, tel. 502 836 311 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .