etyka finanseKomisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich ogłosiła VI polską edycję konkursu Etyka w finansach, organizowaną we współpracy z Obserwatorium Finansowym w Genewie.

Do konkursu zaproszeni są pracownicy sektora finansowego, studenci, pracownicy naukowi oraz wszyscy interesujący się zagadnieniem etyki w sektorze finansowym. Warunkiem jest nieprzekroczenie 35. roku życia.

Kandydaci powinni przedstawić niepublikowany wcześniej esej w języku polskim. Esej (maksymalnie 5 tys. wyrazów wraz z załącznikami) powinien mieć charakter analityczny bądź sugerować propozycję praktycznego zastosowania etyki. Powinien prezentować pomysły innowacyjne.

W VI polskiej edycji konkursu pula nagród sięga 20 tys. zł. Sponsorami nagród są: BGŻ BNP Paribas S.A.; Bank Gospodarstwa Krajowego; Bank Zachodni WBK S.A.; Bank Spółdzielczy w Płońsku.

Zainteresowani udziałem w konkursie, powinni do 15 marca br. wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prace należy przesłać do 20 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji oraz zasady udziału w konkursie w  załączniku  oraz na stronie: