foto_05.jpg
rodo miniatura6 kwietnia na UKSW zostały zainaugurowane studia podyplomowe Ochrona danych osobowych w Kościele.

W inauguracji wzięli udział kierownik studiów ks. prof. Stanisław Dziekoński, który w wystąpieniu programowym mówił o „Problematyce jawności w Kościołach i związkach wyznaniowych na przykładzie kościelnych osób prawnych”. Prof. UKSW dr hab. Irena Lipowicz wygłosiła wykład pt. „Ochrona danych w prawie polskim – cel, zasady, ewolucja regulacji”.

 rodo kopia2

W uroczystości wzięli udział również dr Edyta Bielak-Jomaa, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz bp prof. Artur Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski.

rodo2  rodo4 rodo3

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje