wykladowcaOd 4 do 15 czerwca odbędzie się cykl wykładów Internal and International Communication prof. Any Raposo (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie).

portualisCelem  zajęć jest przedstawienie współczesnych koncepcji  komunikacji w obrębie  organizacji  oraz w szerszym kontekście  komunikacji  społecznej.

Szersze informacje o przedmiocie wraz ze szczegółowym opisem  znajda Państwo klikając w poniższy link:

Przedmiot dedykowany jest studentom  studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich wszystkich kierunków studiów naszego  Uniwersytetu  tzw. Ogun).

Językiem  wykładowym jest język angielski. Zaliczenie przedmiotu równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS.

Zajęcia prowadzone będą każdego dnia w sali 323 (łącznik - Kasmpus Dewajtis)  pomiędzy  godz 16.45 a 20.00 aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Zapisy  przez system USOS lub podczas pierwszych zajęć w dniu 04.06.2018 , g.16.45, s. 323. (łącznik - Kasmpus Dewajtis)