Graduacja 2018 300x100W dniu 13 lipca 2018 w samo południe w auli im. R.Schumana odbyła się uroczysta graduacja studentów WFCh Instytutu Ekologii i Bioetyki UKSW na kierunku ochrona środowiska.

Dyplomy ukończenia studiów odbierali studenci zarówno pierwszego oraz drugiego stopnia.
Uroczystość graduacji uświetnił wykład z szeroko rozumianej problematyki ochrony środowiska prof.dr hab. Krzysztofa Opalińskiego.

W programie oczywiście nie zabrakło wystąpienia Pani Dziekan WFCh Prof. dr hab. Anny Latawiec, jak i Dyrektora Instytutu Ekologii i Bioetyki dr hab. Jacka Tomczyka.

Wszystkie przemówienia oczywiście, były skierowane, przede wszystkim do studentów. Jednak bacznie wsłuchując się w nie, można było w nich odnaleźć wiele ponadczasowych treści. W każdym razie cała aula R.Schumana, była głęboko zasłuchana i bynajmniej nie byli to sami studenci. W tym uroczystym dniu naszym studentom towarzyszyły licznie przybyłe rodziny i znajomi. Wszyscy przeżywali ten uroczysty moment graduacji.

Po zakończeniu części oficjalnej, nie zabrakło oczywiści tej drugiej, gdzie przy różnych słodkich smakołykach, można było jeszcze raz powspominać lata nauki i pożegnać się z wykładowcami, którzy również licznie przybyli na tą uroczystość.

GRADUACJAOCHRS