foto_07.jpg
Graduacja 2018 300x100W dniu 13 lipca 2018 w samo południe w auli im. R.Schumana odbyła się uroczysta graduacja studentów WFCh Instytutu Ekologii i Bioetyki UKSW na kierunku ochrona środowiska.

Dyplomy ukończenia studiów odbierali studenci zarówno pierwszego oraz drugiego stopnia.
Uroczystość graduacji uświetnił wykład z szeroko rozumianej problematyki ochrony środowiska prof.dr hab. Krzysztofa Opalińskiego.

W programie oczywiście nie zabrakło wystąpienia Pani Dziekan WFCh Prof. dr hab. Anny Latawiec, jak i Dyrektora Instytutu Ekologii i Bioetyki dr hab. Jacka Tomczyka.

Wszystkie przemówienia oczywiście, były skierowane, przede wszystkim do studentów. Jednak bacznie wsłuchując się w nie, można było w nich odnaleźć wiele ponadczasowych treści. W każdym razie cała aula R.Schumana, była głęboko zasłuchana i bynajmniej nie byli to sami studenci. W tym uroczystym dniu naszym studentom towarzyszyły licznie przybyłe rodziny i znajomi. Wszyscy przeżywali ten uroczysty moment graduacji.

Po zakończeniu części oficjalnej, nie zabrakło oczywiści tej drugiej, gdzie przy różnych słodkich smakołykach, można było jeszcze raz powspominać lata nauki i pożegnać się z wykładowcami, którzy również licznie przybyli na tą uroczystość.

GRADUACJAOCHRS

 

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje