WODARCEPrace dyplomowe, poruszające tematykę związaną z przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym mają szansę brać udział w programie stypendialnym MPWiK.

Program adresowany jest do studentów, którzy podjęli się napisania pracy magisterskiej lub doktorskiej na tematy bliskie działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy.

Stypendyści, oprócz miesięcznego wynagrodzenia, otrzymają także szansę na wsparcie merytoryczne, możliwość prowadzenia badań na terenie spółki oraz mają okazję do podniesienia kwalifikacji zawodowych i zdobycia praktycznej wiedzy.

By otrzymać stypendium, należy wypełnić wniosek, który wraz z wymaganymi załącznikami powinien zostać przesłany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożony osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa w wersji papierowej, w kopercie z dopiskiem "program stypendialny". Wnioski przyjmowane są do 15 października 2018 roku.

Więcej informacji: www.mpwik.com.pl w zakładce Kariera/Program stypendialny

MPWiK