foto_05.jpg
WODARCEPrace dyplomowe, poruszające tematykę związaną z przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym mają szansę brać udział w programie stypendialnym MPWiK.

Program adresowany jest do studentów, którzy podjęli się napisania pracy magisterskiej lub doktorskiej na tematy bliskie działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy.

Stypendyści, oprócz miesięcznego wynagrodzenia, otrzymają także szansę na wsparcie merytoryczne, możliwość prowadzenia badań na terenie spółki oraz mają okazję do podniesienia kwalifikacji zawodowych i zdobycia praktycznej wiedzy.

By otrzymać stypendium, należy wypełnić wniosek, który wraz z wymaganymi załącznikami powinien zostać przesłany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożony osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa w wersji papierowej, w kopercie z dopiskiem "program stypendialny". Wnioski przyjmowane są do 15 października 2018 roku.

Więcej informacji: www.mpwik.com.pl w zakładce Kariera/Program stypendialny

 

MPWiK

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje