foto_07.jpg

SOBOTAKADEMICKA15 września 2018 roku w Wydziale Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie odbędzie się akcja, dedykowana studentom spoza granic naszego kraju.

Wydarzenie polegać będzie na przyjmowaniu tego dnia wniosków o zezwolenie na pobyt czasowy na okres nauki akademickiej w Polsce, a skierowane jest do studentów – cudzoziemców studiów licencjackich, magisterskich oraz doktoranckich, które prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

Przyjmowanie wniosków będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza kontaktowego na stronie Urzędu.

Do pobrania:

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje