foto_07.jpg
struna 3Zapraszamy do udziału w 5. edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa, którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych studentów i doktorantów z ostatniego roku oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.


Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać za pośrednictwem strony http://www.struna.edu.pl (zakładka "najlepsze w 2015 roku") do 23 listopada 2015 roku (poniedziałek), do godziny 23:59

  • Konkurs StRuNa jest częścią Programu StRuNa. W ramach Programu można również zamieszczać publikacje naukowe w czasopiśmie "StRuNa – Biuletyn Młodych Naukowców" oraz korzystać z ogólnopolskiej bazy organizacji i realizowanych przez nie projektów naukowych (obecnie baza zawiera informacje o 5487 kołach oraz innych organizacjach zrzeszających studentów i doktorantów).
  • Nazwa StRuNa została utworzona z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy.
  • Programem administruje Fundacja "Fundusz Pomocy Studentom".
  • Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się w grudniu br. w Warszawie

Bieżące informacje o Konkursie można znaleźć na https://www.facebook.com/StudenckiRuchNaukowyStRuNa/

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje