studenci_podstrony_5.jpg
wyszynski minDuszpasterstwo Akademickie UKSW zaprasza do wspólnej modlitwy.

Relikwie  bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, patrona UKSW zostały wyeksponowane w prezbiterium Kościoła Akademickiego przy ul. Wóycickiego. 
Na klęcznikach w kościele znajdują się przygotowane modlitwy za wstawiennictwem Patrona. Można także wypisywać intencje, prośby i podziękowania przez wstawiennictwo bł. Prymasa i składać je do puszki w kościele pw. św. Józefa (kampus Wóycickiego) lub osobiście u ks. Artura Chejnowskiego – duszpasterza DA

W  styczniu miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się:

Kampus Wóycickiego – 25.01. (wtorek)
15:30 – odczytanie intencji, próśb i podziękowań oraz modlitwa przez wstawiennictwo bł. kard. Wyszyńskiego, następnie Msza św. z modlitwą za wszystkich ofiarodawców oraz w intencjach, prośbach i podziękowaniach wiernych.

Kampus Dewajtis – 27.01. (czwartek)
7:05 – odczytanie intencji, próśb i podziękowań oraz modlitwa przez wstawiennictwo bł. kard. Wyszyńskiego.
7:10 – Msza św.

Spotkania wspólnot DA

Studenci zaproszeni są na spotkania wspólnoty „Miriam”. – W ramach wspólnoty pragniemy przybliżyć się do osoby Jezusa przez Maryję dzięki wspólnej modlitwie, katechezie i działalności ewangelizacyjnej - mówi ks. Artur Chejnowski.

Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 18:30 w kościele pw. św. Józefa (kampus Wóycickiego).

Pracowników UKSW, osoby konsekrowane, kapłanów, kleryków i sympatyków Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na spotkania wspólnoty „Jeshua”. Spotkania odbywają się w środy o godz. 19:00 w kościele pw. św. Józefa lub w „tramwaju” bud. 23, pok. 013.

Więcej na stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl oraz na profilu na Facebook’u: https://www.facebook.com/DuszpasterstwoAkademickieUKSW 

 

Wyszynski

 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje