studenci_podstrony_4.jpg
bkszkoleniaBiuro Karier UKSW organizuje bezpłatne warsztaty ogólnouczelniane o tematyce biznesowej połączone z pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym.

Zajęcia w ramach przedmiotów ogólnouczelnianych organizowane są dla studentów wszystkich wydziałów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich:

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC),
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM),
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV),
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ),
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP).

szkoleniabkukswluty2022

Warsztaty są realizowane w ramach projektu europejskiego "Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS. Dodatkowo studenci będą mogli skorzystać z profesjonalnych konsultacji z doradcą zawodowym.

Zapisy na warsztaty są prowadzone poprzez system USOSweb w terminie 14.02.2022 – 20.02.2022 r.

Wymagane jest także pobranie dokumentów ze strony: https://bk.uksw.edu.pl/node/53 oraz ich złożenie do Biura Karier UKSW do 28.02.2022r.

Szczegółowe informacje o zajęciach dostępne są na stronie Biura Karier UKSW https://bk.uksw.edu.pl/node/55 lub pod numerem telefonu: 22 569 68 45

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube