studenci_podstrony_4.jpg
med min2Wydział Medyczny. Collegium Medicum UKSW i Wydziałowa Rada Studentów zapraszają na dzień otwarty, który odbędzie się 28 maja na kampusie Wóycickiego, w budynku Wydziału.

Wydarzenie adresowane jest do uczniów liceów, którzy będą mieli okazję poznać wykładowców, uczestniczyć w przygotowanych specjalnie na ten dzień warsztatach, poczuć atmosferę panującą na Wydziale a także zwiedzić budynek Collegium Medicum wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty. Studenci opowiedzą młodszym kolegom o realiach życia studenckiego na WMCM UKSW oraz zarażą pasją do nauk medycznych.

Inicjatywę objęli swoim patronatem Prorektor do Spraw Studenckich i Kształcenia UKSW dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz. oraz Dziekan Wydziału Medycznego. Collegium Medicum UKSW dr hab. n. med. Filip M. Szymański, prof. ucz.

Szczegóły wydarzenia na facebook: https://fb.me/e/1pRchdlwF

MedDay program 

 

 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje