studenci_podstrony_5.jpg
WPK min111 czerwca na Wydziale Prawa Kanonicznego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów i studentów V roku, podczas której nastąpiło wręczenie symbolicznych dyplomów.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia na Aulę Jana Pawła II sztandaru UKSW oraz odśpiewania pieśni "Gaude Mater Polonia". Następnie głos zabrał dziekan WPK, ks. dr hab. Dariusz Borek, prof. ucz., który podziękował absolwentom i studentom V roku za czas spędzony na Uczelni oraz życzył im powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

WPK min

Uroczystość pożegnania absolwentów WPK

Dziekan wraz z prodziekanem - ks. Rafałem Kamińskim - wręczył absolwentom i studentom V roku symboliczne dyplomy. Dyplomy otrzymali absolwenci, którzy zakończyli studia w latach 2020 i 2021 oraz studenci kończący studia w tym roku.

Podczas uroczystości głos zabrali przedstawiciele absolwentów i studentów, którzy w swych wystąpieniach dziękowali wykładowcom i pracownikom administracyjnym WPK za przekazaną wiedzę, życzliwość i wsparcie.

Oficjalną część zakończyło odśpiewanie pieśni "Gaudeamus igitur", po czym zebrani udali się na tradycyjne wspólne zdjęcie na schodach starego gmachu UKSW.

Po uroczystości absolwenci oraz studenci V roku spotkali się z rodzinami i bliskimi na poczęstunku przed Aulą Jana Pawła II.

WPK WPK1

 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje