studenci_podstrony_2.jpg
WPK min111 czerwca na Wydziale Prawa Kanonicznego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów i studentów V roku, podczas której nastąpiło wręczenie symbolicznych dyplomów.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia na Aulę Jana Pawła II sztandaru UKSW oraz odśpiewania pieśni "Gaude Mater Polonia". Następnie głos zabrał dziekan WPK, ks. dr hab. Dariusz Borek, prof. ucz., który podziękował absolwentom i studentom V roku za czas spędzony na Uczelni oraz życzył im powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

WPK min

Uroczystość pożegnania absolwentów WPK

Dziekan wraz z prodziekanem - ks. Rafałem Kamińskim - wręczył absolwentom i studentom V roku symboliczne dyplomy. Dyplomy otrzymali absolwenci, którzy zakończyli studia w latach 2020 i 2021 oraz studenci kończący studia w tym roku.

Podczas uroczystości głos zabrali przedstawiciele absolwentów i studentów, którzy w swych wystąpieniach dziękowali wykładowcom i pracownikom administracyjnym WPK za przekazaną wiedzę, życzliwość i wsparcie.

Oficjalną część zakończyło odśpiewanie pieśni "Gaudeamus igitur", po czym zebrani udali się na tradycyjne wspólne zdjęcie na schodach starego gmachu UKSW.

Po uroczystości absolwenci oraz studenci V roku spotkali się z rodzinami i bliskimi na poczęstunku przed Aulą Jana Pawła II.

WPK WPK1

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube