studenci_podstrony_4.jpg
lem minW konkursie dla młodych naukowców orgaznizowanym przez Politechnikę Wrocławską główna nagroda wynosi 100 000 PLN.

Nagroda im. Lema przyznawana jest za aktualne osiągnięcia lub odkrycia naukowe z ostatnich 3 lat w zakresie nauk technicznych.

W konkursie mogą wziąć udział młodzi naukowcy nie mający więcej niż 40 lat (urodzeni w 1982 roku lub później), związani z uczelnią lub ośrodkiem badawczym państwa należącego do UE lub stowarzyszonego w ramach Programu Horyzont oraz ze Szwajcarii.

Nagrodzone zostają odkrycia, które odznaczają się kreatywnością i interdyscyplinarnością, zawierające przy tym mocny element technologiczny.

Wniosek konkursowy wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć drogą elektroniczną do 30 września 2022 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony 15 listopada 2022 r. w trakcie corocznych obchodów Święta Politechniki Wrocławskiej.

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 PLN (lub jej równowartość w euro), a także zostanie zaproszony do Wrocławia na uroczystość wręczenia nagrody i wygłoszenie okolicznościowego wykładu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i wniosku znajdują się na stronie https://lemprize.pwr.edu.pl/.

Wszelkie pytania należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube