studenci_podstrony_4.jpg
nauka minDo końca września istnieje możliwość zrealizowania dodatkowych kursów w ramach Projektu POWeR. Część kursów znajduje się w grupie zajęć humanistycznych lub ogólnospołecznych (tzw. OGUN) i można nimi rozliczać te zajęcia z programu studiów.

Kursy trwają po 15 godzin lekcyjnych w dowolnych konfiguracjach do ustalenia z prowadzącym. Możliwe są nawet realizacje dwu lub trzydniowe (7+8 godz. lub 5+5+5 godz.). Każdy kurs daje 2 pkt ECTS.

W semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 udział w zajęciach wzięło wielu studentów UKSW. Zawartość merytoryczna i metody dydaktyczne prowadzących zajęcia zostały ocenione dobrze lub bardzo dobrze.

Informacje szczegółowe i umawianie terminów zajęć dostępne są pod linkami:

Cyberbezpieczeństwo - kurs podstawowy (*)

Społeczne aspekty cyberbezpieczeństwa (*)

Potrzeby wewnętrzne człowieka a podatność na cyberataki (*)(***)

Prawne aspekty cyberbezpieczeństwa (**)

Podstawy informatyki śledczej (**)

Zwalczanie cyberprzestępczości (**)

(*)

Grupa przedmiotów ogólnouczelnianych - obszar nauk humanistycznych i społecznych (studia II stopnia)

Grupa przedmiotów ogólnouczelnianych - Obszar nauk społecznych (studia II stopnia)

(**)

Grupa przedmiotów ogólnouczelnianych - Obszar nauk humanistycznych (studia II stopnia)

Grupa przedmiotów ogólnouczelnianych - obszar nauk humanistycznych i społecznych (studia I, II st. i JM)

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube