foto_05.jpg
300x100 1Na WNHiS UKSW rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych dla osób chcących rozwinąć kompetencje biznesowe i społeczne lub planujących uruchomić własną firmę.

Celem studiów jest:

 • Wyposażenie studentów w wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu metod projektowania innowacyjnych produktów i usług m.in. z wykorzystaniem metody myślenia projektowego (design thinking), tworzenia modeli biznesowych (business model canvas i lean canvas), technik kreatywnych (np. gamestorming), metodologii w zakresie: badań, prototypowania i testowania rozwiązań. Stosowane metody łączą w sobie trzy obszary tworzenia innowacji: potrzeb i problemów człowieka, wykonalność technologiczną i opłacalność biznesową;
 • Umożliwienie uczestnikom praktycznego poznania metod pracy, współtworzenia i wymiany doświadczeń w interdyscyplinarnych zespołach nad projektami, rozwiązującymi realne problemy i potrzeby, zgłoszone przez firmy i instytucje publiczne;
 • Nabycie bądź rozwinięcie kompetencji biznesowych i społecznych, dzięki którym studenci będą pożądanymi pracownikami i menedżerami na rynku pracy lub które pozwolą im z sukcesem uruchomić własną firmę (startup).

Zasady kwalifikacji:

 • Zarejestrowanie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) https://podyplomowe.uksw.edu.pl
 • Wydrukowanie wypełnionego w IRK (przy rejestracji) kwestionariusza zgłoszeniowego.
 • Złożenie dokumentów:
   - kwestionariusz zgłoszeniowy wydrukowany z IRK;
   - dyplom ukończenia studiów wyższych (oryginał lub odpis)
   - kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;
   - kserokopia dowodu osobistego ( oryginał do wglądu);
   - jedno zdjęcie (format 35x45 mm – jak do dowodu osobistego);

Dokumenty będą przyjmowane do 27 stycznia 2017 r. (włącznie) w pok. 228, bud. 23, ul. Wóycickiego 1/3, we wtorki i czwartki w godz. 11:00-14:00 oraz w środy i piątki w godz. 8:30-11:30. W przypadku pytań lub trudności w dostarczeniu dokumentów w podanych terminach, prosimy o kontakt. Dane kontaktowe do dziekanatu dostępne są na stronie.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o studiach na stronie  http://www.is.wnhis.uksw.edu.pl/node/620

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje