foto_08.jpg
staroścNa pytania związane z upływającym czasem oraz starością odpowiedzą Ewa Drop oraz Izabela Cymer podczas warsztatu, który odbędzie się 13 grudnia br. na kampusie przy ul. Wóycickiego, bud. 23. sala 417, godzina 9:45

Ewa Drop - psycholog i gerontolog, współautorka i realizatorka programu Blisko Bliskich dla rodzinnych opiekunów osób starszych, w tym osób starszych z demencją oraz programów psychoedukacyjnych dla osób w wieku emerytalnym. Ukonczyła studio podyplomowe z zakresu gerontologii i opieki nad osobami starszymi na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, podyplomowe studium terapii i treningu grupowego na UKSW w Warszawie, szkolenia z zakresu zapobiegania przemocy wobec osób starszych, pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej. Odbyłaa staż w oddziale Rehabilitacji i Fizykoterapii oraz Klinice Neurologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

lzabela Cymer - psychoterapeuta, gerontolog, współautorka i realizatorka programu Blisko Bliskich dla rodzinnych opiekunów osób starszych, w tym os6ób starszych z demencją, a takie programów psychoedukacyjnych dla osób w wieku emerytalnym. Absolwentka IPSiR na Wydziale Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych UW, studiów podyplomowych z zakresu gerontologii i opieki nad osobami starszymi na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, studium terapii i treningu grupowego UKSW w Warszawie oraz reintegracji spofecznej przy Towarzystwie Psychoprofilaktycznym. Jest członkiem prezydium Komisji Dialogu Społecznego d/s Osób Starszych i Kombatantów.

Warsztat powstał z inicjatywy Koła Naukowego Studentów Pracy Socjalnej UKSW.

Pobierz plakat

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje