foto_07.jpg
oszczedzanie MEuropean Funding Guide szuka najbardziej oszczędnych studentów w Polsce. Oferuje im miesięczne stypendium w wysokości 1,3 tys. zł miesięcznie.

Kto oszczędza, ten zyskuje – tak można by ująć ideę nowego stypendium. Dobre stopnie nie są warunkiem wstępnym. Liczy się natomiast samodyscyplina i kreatywność, czyli sprytne pomysły na wsparcie swojego budżetu.

Radzisz sobie z ograniczoną ilością pieniędzy? Zdradź nam swój tajny przepis, aplikuj i zostań naszym osczędzającym stypendystą! – zachęca European Funding Guide razem z Mojekupony.pl . W ubiegłym roku Fundacja przyznała stypendia w kwocie 360 tys. euro w całej Europie.

Więcej na: https://www.mojekupony.pl/stypendium

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje