foto_06.jpg
azjaFundacja Azja-Europa (ASEF, Asia-Europe Foundation) ogłasza konkurs na Młodych Reporterów ASEF – ASEFEdu Young Reporter 2017.

ASEF oferuje bezprecedensową możliwość zaangażowania młodych dziennikarzy w praktykę swojego rzemiosła poprzez opisywanie projektów ASEF w Azji i Europie. Poszukiwani są młodzi pisarze z pasją, twórcy filmów dokumentalnych, blogerzy i/lub osoby aktywne w mediach społecznościowych.

Wnioskodawcy muszą spełniać następujące warunki:

• być młodymi reporterami z udowodnionymi umiejętnościami

• być w wieku od 18-30 lat

• być obywatelem jednego z krajów ASEM (UE/Azja)

• wykazać się doskonałą znajomością języka angielskiego (ustnie i pisemnie)

Wybrani Młodzi Reporterzy ASEFEdu opiszą do sześciu projektów edukacyjnych obejmujących dwa regiony geograficzne i odnoszących się do tematu "Dostęp do edukacji i zatrudnienia dla młodzieży". Rejestracji można dokonywać do 30 kwietnia br.
Informacje znajdują się TUTAJ                                                           

Pytania dotyczące udziału w wydarzeniu można kierować pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje