foto_08.jpg
pracaStudenci oraz absolwenci UKSW mają możliwość udziału w konkursach i zajęciach oferowanych przez instytucje publiczne i inne znane przedsiębiorstwa.

Główny Urząd Statystyczny zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach dotyczących opanowania umiejętności w zakresie korzystania z zasobów informacyjnych statystyki publicznej w pracach naukowych oraz pracy zawodowej. Studenci mogą poznać strukturę baz, banków danych oraz tworzyć zestawienia informacji statystycznych. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: http://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/studenci

Urząd Patentowy oferuje konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i habilitacyjną dotyczącą tematu własności intelektualnej. Laureaci będą mieli możliwość  uczestnictwa w licznych konferencjach naukowych w kraju i za granicą w charakterze wykładowców czy prelegentów. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.uprp.gov.pl Zgłoszenia należy przesyłać do 16 października 2017 roku, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu bieżącego roku.  

Z kolei firma PGNiG pragnie zaprosić wszystkich młodych naukowców do udziału w III edycji konkursu na projekt naukowo-badawczy „Młodzi innowacyjnie dla PGNiG – MiP”. Skierowany jest do studentów, naukowców i doktorantów, a obejmuje obszary związane z działalnością grupy PGNiG m. in. wydobycia węglowodorów, paliw gazowych, elektroenergetyki, ochrony środowiska oraz popularyzacji marki PGNiG. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na wypełnionym formularzu do dnia 30 czerwca 2017 roku.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje