Przejdź do treści

Chór UKSW – nabór 2015/2016

Chor1Jesteśmy chóralnym zespołem akademickim wykonującym przede wszystkim współczesną muzykę polską. Zdobywamy nagrody na ogólnopolskich festiwalach, nagrywamy płyty, dużo koncertujemy.

Każdy z nas ma szansę na indywidualny rozwój za sprawą zajęć z emisji głosu. Śpiew w Chórze to nie tylko rozwój muzyczny, lecz także możliwość poznania wspaniałych ludzi. Uczęszczając na Chór zdobywasz 3 ECTS i zaliczasz WF oraz zwiększasz swoje szanse na stypendium.
Jeśli śpiewasz lub chciałbyś śpiewać – zgłoś się do nas! Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane. Warunkiem przystąpienia do Chóru jest przejście przesłuchania, na którym prezentuje się dowolnie wybraną piosenkę.

Czekamy na Ciebie we czwartek 22 października o godz. 17.00 na Wóycickiego w bud. 23, sala 201. Jeśli proponowany termin Ci nie odpowiada, zadzwoń do nas i umów się indywidualnie – tel. 608 099 470

Przyjdź i rozpocznij jedną z ciekawszych studenckich przygód! Zapraszamy!

23 października 2015