Przejdź do treści

Biuro Komunikacji i Promocji

Biuro zajmuje się budowaniem wizerunku Uczelni i relacji z mediami.

Kontakt

ul. Dewajtis 5, pok. 92, 97, 322, 508; 01-815 Warszawa
e-mail: promocja@uksw.edu.pl

dr Ewa K. Czaczkowska
dyrektor, rzecznik UKSW

ul. Dewajtis 5, Stary Gmach, pok. 97, 01-815 Warszawa
tel. +48 506 789 100,
+48 601 308 285
e-mail: e.czaczkowska@uksw.edu.pl

Sekcja prasowa

Katarzyna Dominiak
koordynator

kontakt z mediami, kontakt z ekspertami, informacje na stronie www
ul. Dewajtis 5, Stary Gmach, pok. 92, 01-815 Warszawa
tel. +48 22 561 89 14, +48 512 636 292
e-mail: k.dominiak@uksw.edu.pl

Joanna Herman

informacje na stronie www
ul. Dewajtis 5, Stary Gmach, pok. 92, 01-815 Warszawa
e-mail: j.herman@uksw.edu.pl

Sekcja promocji

Michał Plewka
koordynator

promocja, media społecznościowe, Festiwal Nauki
ul. Dewajtis 5, Łącznik, pok. 322, 01-815 Warszawa
tel. +48 22 561 89 46
e-mail: m.plewka@uksw.edu.pl

Karolina Piotrowska

promocja, media społecznościowe, targi edukacyjne
ul. Dewajtis 5, Łącznik, pok. 322, 01-815 Warszawa
tel. +48 22 561 89 38, +48 535 038 937
e-mail: karolina.piotrowska@uksw.edu.pl

Klaudia Rurka

materiały promocyjne, targi edukacyjne, kontakt z uczelnianymi koordynatorami
ul. Dewajtis 5, Stary Gmach, pok. 92, 01-815 Warszawa
tel. +48 22 561 88 44
e-mail: klaudia.rurka@uksw.edu.pl

Agnieszka Siemiątkowska

promocja rekrutacji, obsługa wydarzeń
ul. Dewajtis 5, Stary Gmach, pok. 322, 01-815 Warszawa
e-mail: a.siemiatkowska@uksw.edu.pl

Sekcja multimediów

Michał Dziobkowski
koordynator

multimedia, strony www
ul. Dewajtis 5, Łącznik, pok. 508, 01-815 Warszawa
tel. +48 535 060 557
e-mail: m.dziobkowski@uksw.edu.pl

Paweł Żulewski

multimedia, filmy, zdjęcia
ul. Dewajtis 5, Łącznik, pok. 508, 01-815 Warszawa
e-mail: p.zulewski@uksw.edu.pl

Rafał Cypriak vel Czupryniak

współpraca z wydziałami i jednostkami, grafika komputerowa
ul. Dewajtis 5, Łącznik, pok. 322, 01-815 Warszawa
e-mail: r.cypriak@uksw.edu.pl