Przejdź do treści

Konsultacje z doradcą zawodowym

Spotkaj się z naszym doradcą, który podpowie Ci, jak najpełniej rozwinąć swoje talenty.

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych przygotowaliśmy bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym. Pomogą one w określeniu indywidualnych predyspozycji zawodowych.

Indywidualne konsultacje rozpoczynają się od kompleksowego wywiadu, który ma za zadanie analizę i określenie celu, z którym zgłosił się kandydat. Na podstawie gruntownej analizy informacji dobierane są różne narzędzia, które służą zbadaniu predyspozycji, zainteresowań, mocnych i słabych stron. W trakcie spotkania wykorzystywane są różnego rodzaju przyjazne testy, jak i elementy coachingu. Wszystko po to, aby przy jego wsparciu kandydat mógł wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju. 

– Najważniejsze to poznać swoje mocne strony, odkryć zainteresowania i potencjał, a następnie przełożyć tę wiedzę na zapotrzebowanie na rynku pracy. Jak wiadomo, dobrze jest pracować w zawodzie, w którym spełniamy nasze pasje. To wpływa na poczucie, że jesteśmy w dobrym miejscu, że wykorzystujemy swój kapitał i się rozwijamy – mówi Magdalena Sobolewska, doradca zawodowy na UKSW.

Aby wziąć udział w konsultacjach, należy wypełnić wniosek dostępny na stronie BK