Przejdź do treści

EZRA UKSW Sp. z o.o.

Profesjonalne wsparcie dla dzieci i młodzieży, które doświadczają kryzysów psychicznych.

Sieć placówek leczniczych EZRA UKSW Sp. z o.o. powstała z inicjatywy pracowników Instytutu Psychologii UKSW. Od 2018 r. z sukcesem realizujemy autorski model psychologicznej opieki środowiskowej dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin – tzw. Model Ezra.

Nasza metoda leczenia polega na aktywizacji wsparcia społecznego oraz środowiska młodych ludzi. Dzięki temu osoby ważne dla dziecka mogą wspierać jego proces leczenia i podtrzymywać pozytywne zmiany osiągnięte w terapii.

Proces zdrowienia opieramy na indywidualnym planie – w każdym przypadku posiłkujemy się wiedzą o rodzinie i środowisku pacjenta.

Nasza Spółka prowadzi obecnie poradnie psychologiczne oraz centra zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży w 15 miastach na terenie 5 województw. Dodatkowo w Warszawie oraz Piasecznie prowadzimy Oddziały Dzienne Psychiatryczne Rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży – w Piasecznie, a także w Siedlcach otworzyliśmy Poradnie Zdrowia Psychicznego dla dorosłych.

Prowadzone przez nas placówki przyjmują pacjentów w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia i kompleksowo wspierają proces zdrowienia oferując m.in.: psychoterapię indywidualną, rodzinną, grupową, terapię środowiskową, a także grupy podwórkowe i socjoterapeutyczne.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie psychologii i psychiatrii – często uczestniczymy w konferencjach, spotkaniach parlamentarnych i innych wydarzeniach dotyczących zdrowia psychicznego.

Już ponad 9000 rodzin otrzymało pomoc w EZRA UKSW.

“Model Ezra” jest zgodny z założeniami reformy w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz wypracowanym i empirycznie zweryfikowanym modelem zdrowia psychicznego.

Galeria – Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży EZRA UKSW Warszawa-Żoliborz