Przejdź do treści

Dzień Otwarty UKSW już 6 kwietnia

„Wiemy, że jesteś kimś” i chcemy, żebyś się o tym przekonał w czasie Dnia Otwartego UKSW, który odbędzie się 6 kwietnia na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3. 

Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoje zainteresowania i pasje oraz zdobyć przyszłościowy zawód zapraszamy na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na UKSW prowadzimy wiele interesujących kierunków studiów, od humanistycznych po ścisłe, przyrodnicze oraz medyczne. Oferujemy ponad 100 kierunków kształcenia na 12 wydziałach.  

Już 6 kwietnia na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 wszystkie z nich zaprezentują wykładowcy i studenci UKSW.  

Podczas Dnia Otwartego kandydaci będą mogli wziąć udział w licznych lekcjach pokazowych, warsztatach, zajęciach laboratoryjnych, które poprowadzą naukowcy z UKSW.  

Na naszym młocińskim kampusie w Auditorium Maximum (bud. 21) zaprezentują się wszystkie wydziały, jednostki uniwersyteckie, organizacje studenckie oraz koła naukowe.  

W trakcie wydarzenia przewidziane są spotkania z władzami Uczelni, Samorządem Studenckim, specjalistami z Biura Rekrutacji, Biura Karier i Działu Pomocy Materialnej. W programie zaplanowano także zwiedzanie kampusu, sal wykładowych i laboratoriów oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy! 

Szczegółowy program wkrótce. 

Dzień Otwarty UKSW odbędzie się 6.04.2024 r. w godz. 10.00-15.00 na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3. 

29 lutego 2024