Przejdź do treści

Odkryć własne możliwości z UKSW

Pierwszą w historii Uczelni Zimową Akademię Rozwoju organizuje Biuro Karier UKSW.

– Nasza Akademia stała się już rozpoznawalną marką. Sukces jej pierwszej, letniej edycji, zachęcił nas do organizacji Zimowej Akademii Rozwoju. Prosili nas o to sami studenci – mówi Magdalena Sobolewska z Biura Karier UKSW. – Chcemy młodym ludziom pomóc wejść na rynek pracy. Tym razem zaproszenie kierujemy nie tylko do studentów, ale także do naszych doktorantów i absolwentów.

Znaleźć własną drogę

W zimowej edycji Akademii Rozwoju Agnieszka Jabłońska, specjalista ds. doradztwa zawodowego z Biura Karier UKSW opowie jak skutecznie zdobyć uwagę rekrutera oraz wyróżnić się wśród innych kandydatów.

Anna Zwolińska, specjalista ds. rekrutacji  przyjrzy się kluczowym kompetencjom na rynku pracy widzianym oczami rekruterów.

Magdalena Sobolewska, specjalista ds. doradztwa zawodowego z Biura Karier UKSW zwróci uwagę na atuty, które drzemią w każdym z nas, a mogą być przydatne na rynku pracy.

Ewa Pietruszczak, przedsiębiorca, strateg i ekspert w dziedzinie rozwoju biznesu opartego na wartościach oraz inspektor Radosław Puśko z Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych

poprowadzą szkolenie pod nieco przewrotnym tytułem: „Wszyscy jesteśmy sprzedawcami, czyli dlaczego warto znać kanwę modelu biznesowego”.

Słowo klucz: rozwój

Uczestnik Akademii może wziąć udział we wszystkich czterech warsztatach, ale nie jest to konieczne. Ci, którzy wezmą udział w co najmniej trzech warsztatach, będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji doradczej opartej na modelu zarządzania własnym potencjałem, z udziałem jednego z doradców zawodowych z Biura Karier UKSW. Uroczyste zakończenie Zimowej Akademii Rozwoju odbędzie się w maju 2024 r.

– Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach Zimowej Akademii Rozwoju? To przede wszystkim szansa na odkrycie własnych możliwości. Słowo klucz to rozwój – mówi Magdalena Sobolewska. – Nasza Akademia Rozwoju to nie tylko solidna porcja wiedzy, ale też kompetencje, które mogą okazać się przydatne studentom, doktorantom i absolwentom podczas rozmów rekrutacyjnych a także, nieoceniona pomoc w poznaniu samych siebie.

Zapisy trwają do 26 lutego 2024 r. do godz. 12:00 przez formularz dostępny pod linkiem.

Program Zimowej Akademii Rozwoju.

19 lutego 2024