Przejdź do treści

Podcasty „Self-careowe poniedziałki z UKSW”

Jak radzić sobie ze stresem przed maturą oraz sesją egzaminacyjną? Opowiedzą o tym student dziennikarstwa i doktorant psychologii UKSW.

Przygotowanie do egzaminów to bardzo stresujący czas, który może wpłynąć na samopoczucie i funkcjonowanie w czasie sesji. Dlatego warto szukać sposobów na radzenie sobie z napięciem, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Podcasty psychologiczne mogą pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Ich autorzy przedstawią różne techniki relaksacyjne i metody pracy nad odpornością psychiczną przed egzaminami. Powiedzą jak inni radzą sobie z trudnościami, zyskując pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności.

Przygotowanie do egzaminów to proces, który wymaga czasu i pracy. Nie ma jednej magicznej formuły, która zagwarantuje sukces. Na pewno posłuchanie podcastów psychologicznych takich jak „Self-careowe poniedziałki z UKSW” może stać się ważną częścią procesu przygotowania do egzaminów, a w efekcie pomóc osiągnąć pozytywne wyniki i przetrwać ten stresujący czas.

Podcasty nagrywa Damian Świderski, student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, udzielający się w Radiu UKSW. Porad psychologicznych będą udzielać Łukasz Subramanian, doktorat III roku psychologii UKSW, członek Samorządu Doktorantów UKSW oraz Michał Sękowski, asystent w Katedrze Psychologii Społecznej.

Premiera podcastów odbędzie się 13 marca. Zapraszamy na kanał Spotify oraz YouTube UKSW.

09 marca 2023