Uroczyste „Gaudeamus igitur” na WPK UKSW

3 czerwca na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW odbyła się uroczystość pożegnania studentów V roku, podczas której nastąpiło wręczenie symbolicznych dyplomów studentom kończącym studia w tym roku.

Uroczystość rozpoczęło odśpiewanie pieśni „Gaude Mater Polonia”. Następnie głos zabrał dziekan WPK – ks. dr hab. Dariusz Borek, prof. ucz., który podziękował studentom V roku za czas spędzony na Uczelni oraz życzył im powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Dziekan wraz z prodziekanem ks. dr. Rafałem Kamińskim wręczyli studentom V roku symboliczne dyplomy.

Na zdjęciu ks. dr hab. Dariusz Borek, prof. ucz.

Następnie głos zabrała studentka V roku – Anna Gajda, która w swym wystąpieniu dziękowała wykładowcom i pracownikom administracyjnym WPK za przekazaną wiedzę, życzliwość i wsparcie. Oficjalną część uroczystości zakończyło odśpiewanie „Gaudeamus igitur”, po czym zebrani udali się na tradycyjne wspólne zdjęcie na schodach starego gmachu UKSW. Po uroczystości studenci V roku spotkali się z rodzinami i bliskimi na poczęstunku pod Aulą Jana Pawła II.

Na zdjęciu absolwenci WPK UKSW z władzami Wydziału

05 czerwca 2023